Оснащують автомобілі бронею. Як на Франківщині працює релоковане з Києва підприємство

У Надвірнянському районі релоковане з Києва підприємство оснащує автомобілі бронею. Суспільне Івано-Франківськ

Понад 100 автомобілів оснастило бронею підприємство, яке з жовтня 2022 року працює у Надвірнянському районі на Івано-Франківщині. Майже всі замовлення компанія зараз отримує від Сил оборони України. Про це Суспільному розповіла заступниця директора підприємства Анна Тухта.

З її слів, у компанії виготовляють бронь 3, 4 та 6 класу захисту. Працюють на ньому 40 робітників, більшість з яких — місцеві.

Директор з виробництва Дмитро Катрич розповідає: підприємство є дочірнім. На початку повномасштабного вторгнення його релокували з Києва, а після звільнення території від російських окупантів повернули.

"Ми використовуємо досить тверду сталь. Немає 5 міліметрів простору, щоб куля не залетіла. Машину, яка вже вийшла зі зварювального цеху, починаємо збирати: електрика, наклеювання тканини. Це — початок роботи. Двері, броньоване скло ставимо", — говорить Дмитро Катрич.

З його слів, в автівки встановлюють скло товщиною 5 сантиметрів, яке пройшло випробування. Окрім броні, часом змінюють і конструкцію транспорту.

"Іноді замовники хочуть, щоб ми підняли вище кабіну для того, аби хлопці в бойових умовах могли сідати швиденько з автоматами й у касках", — розповідає Дмитро Катрич.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube