Здійснив кілька ротацій для духовного супроводу воїнів. Помер військовий капелан Олексій Куйбіда з Франківщини

Військовий капелан УГКЦ з Івано-Франківщини Олексій Куйбіда. Фото: Facebook/Департамент військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ

23 квітня помер військовий капелан, священник Коломийської єпархії Української греко-католицької церкви Олексій Куйбіда. Йому було 65 років.

Про смерть отця написали на сторінці департаменту військового капеланства патріаршої курії УГКЦ у Facebook.

Олексій Куйбіда народився 10 липня 1958 року в селі Козарі, що на Івано-Франківщині. 30 березня 1989 року він отримав священицькі свячення.

З 1995 року Олексій Куйбіда — парох церкви непорочного зачаття Пречистої Діви Марії у селі Шепарівці. З 1996 року отець здійснював капеланське служіння у військових частинах Коломиї. Окрім того, з 2001 до 2003 року він був душпастирем у Перемисько-Варшавській архиєпархії у Польщі.

Олексій Куйбіда 11 років був капеланом у Коломийській виправній колонії № 41. З початком російсько-української війни у 2014 році отець — головний військовий капелан Коломийсько-Чернівецької єпархії.

На фронт священник здійснив кілька ротацій, щоб духовно супроводжувати воїнів. Про це написали на Facebook-сторінці Пенітенціарного душпастирства УГКЦ.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube