На Івано-Франківщині бійці 102 бригади прийшли у ліцей, щоб подякувати учениці за донат

22 квітня у Микитинецький ліцей Івано-Франківської міської ради прийшли військовослужбовці 102 окремої бригади, щоб подякувати четвертокласниці Терезі Хоростіль, яка задонатила 10 тисяч гривень на виробництво дронів та РЕБів.

Про це кореспондентці Суспільного розповів військовослужбовець бригади Ростислав Рудзинський.

Військовослужбовець 102 окремої бригади Ростислав Рудзинський.

"Ми організували партнерське виробництво дронів та засобів радіоелектронної боротьби. Щоб це партнерське виробництво не переривалося, ми створили й запустили програму "Бойові ворони" — підписку на дрони ти РЕБи для 102 бригади. Вона дозволяє нам закуповувати необхідні компоненти для БпЛА, які потрібні щодня на передовій", — каже Ростислав Рудзинський.

Учениця Микитинецького ліцею Тереза Хоростіль займається вокалом, і завдяки хобі вирішила долучитися до благодійного збору.

Учениця Микитинецького ліцею Тереза Хоростіль займається вокалом.

"Я ще в січні записала кліп і назбирала гроші. На них купили дрон. Потім я захотіла ще раз назбирати на безпілотник, і назбирала. Я вірю в те, що роблю, і це наближає нас до перемоги", — каже Тереза Хоростіль.

За словами Ростислава Рудзинського, до проєкту "Бойові ворони" за шість днів долучилися 300 підписників. На виробництво дронів та РЕБів вони задонатили понад 240 тисяч гривень.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube