Роман Яцишин офіційно став ректором Івано-Франківського медуніверситету

Ректор Івано-Франківського медуніверситету Роман Яцишин та міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко. Facebook/Роман Яцишин

Роман Яцишин офіційно став ректором Івано-Франківського медуніверситету. 15 квітня він підписав контракт з Міністерством охорони здоров’я України.

Про це на Facebook-сторінці повідомив Роман Яцишин.

"Дякую за довіру всьому колективу університету і Міністерству охорони здоров'я України, дякую за терпіння, підтримку і віру в мене, своїй сімʼї та друзям. Попереду — нові виклики і їх багато. Але особисто для мене нові виклики — це завжди мотиватори й драйвери. Сприймаю їх не як труднощі, а як цікаві завдання", — написав Роман Яцишин.

Що відомо про вибори ректора у медуніверситеті

19 січня в Івано-Франківському медуніверситеті відбулися вибори. На них не обрали нового ректора. Жоден з кандидатів не набрав необхідну кількість голосів. Участь у виборах взяли 1040 людей із 1147. На цю посаду претендували Микола Островський, Роман Яцишин та Руслан Савчук. У другий тур пройшли Роман Яцишин та Микола Островський.

За результатами другого туру виборів, які відбулися 26 січня в Івано-Франківському національному медичному університеті, найбільшу кількість голосів отримав професор, декан медичного факультету Роман Яцишин — 644, що становить 63,5%.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube