Чи запрацював комунальний ринок у Микитинцях Івано-Франківської громади

Відкриття нового продовольчого ринку. Суспільне Івано-Франківськ

Вранці 13 квітня комунальний ринок на вулиці Юності в Микитинцях Івано-Франківської громади не запрацював попри те, що міський голова Марцінків анонсував його роботу.

Про це повідомила кореспондентка Суспільного з місця події.

У період з 08:15 до 08:50 на територію ринку заїжджали п'ять автівок з продавцями та покупцями. Згодом усі роз’їхалися.

Покупець Дмитро проїхав 15 кілометрів, щоб купити картоплю. Однак продавців не застав.

"Я залишив домашню роботу і приїхав. Мер дав оголошення, що ринок сьогодні розпочне роботу, а тут нічого немає, лише я стою. Були ще продавці, які чекали від 7:00. Вони приїжджали, дивилися, що нікого немає, і їхали геть", — розповідає Дмитро.

Заступник міського голови Віталій Федорів у телефонній розмові сказав Суспільному, що завтра на цю локацію з’їдуться більше продавців і ринок запрацює.

"Ринок не може розпочатися з одного дня. Ми дали місце, а далі крок за кроком він працюватиме. Коли він розпочне свою роботу повністю, там буде відповідний збір, є розроблений прейскурант. Загалом завтра буде старт", — прокоментував Віталій Федорів.

Що відомо про відкриття комунального продовольчого ринку

На вулиці Юності в Микитинцях Івано-Франківської громади мав запрацювати новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції. 12 квітня міський голова Руслан Марцінків написав на своїй сторінці у Facebook, що ринок мав розпочати свою роботу о 8:00 13 квітня.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube