"Через потепління фіксуємо багато фактів насильства". В Івано-Франківську посилять патрулювання

В Івано-Франківську посилять патрулювання . Фото: Діана Яців/Суспільне Івано-Франківськ

В Івано-Франківську через збільшення злочинності посилять патрулювання. До чергування увечері також залучать нацгвардійців.

Про це під час брифінгу повідомив міський голова Руслан Марцінків.

За його словами, патрулі забезпечуватимуть порядок першочергово у зонах відпочинку, на міському озері, Вічевому майдані та "стометрівці".

"Ми попросили залучити Національну гвардію. Основні напрямки — це міське озеро, де вчора (7 квітня — ред.) зафіксували низку фактів розпивання алкоголю і не дуже хороших справ, а також — Вічевий майдан та "стометрівка". Змушені збільшити кількість патрулів, особливо у вечірній та переднічний час — перед комендантською годиною, зважаючи на те, що відбувається", — каже Марцінків.

Зокрема, міський голова Івано-Франківська розповів про випадок, що трапився 7 квітня, коли на вулиці Вовчинецькій один чоловік зарізав іншого.

"Через потепління фіксуємо багато фактів насильства. Вчора — вбивство людини. Один із жителів нашої громади зарізав іншого, ще одного — підрізав. Також маємо факти хуліганської поведінки по всій території громади. Зважаючи на зростання минулого тижня кількості злочинів, і то важких і різних, маємо посилити безпеку громадян і тому максимально будемо патрулювати місто", — говорить Руслан Марцінків.

Міський голова закликав людей дотримуватися громадського порядку.

"Багато хто забув, що в країні — війна, і думає, що якщо останнім часом не долітає до Івано-Франківська, то війна десь далеко. Насправді — ні. І тому вважаю, що сьогодні комендантська година повинна бути й всі мають дотримуватися норми елементарної поведінки", — каже Марцінків.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube