На Івано-Франківщині провели благодійний марафон для допомоги військовослужбовцям

Приблизно два десятки людей взяли участь у марафоні на Івано-Франківщині. Віталій Копилець

Приблизно два десятки людей взяли участь у марафоні на Івано-Франківщині, щоб зібрати гроші на підтримку українських бійців. Маршрут завдовжки у 43 кілометри пролягав із села Вишків до Долини.

Про це Суспільному розповів співорганізатор заходу Віталій Копилець.

Віталій Копилець

За його словами, організатори підготували скриньку, в яку охочі жертвували гроші для військових. Бігуни зібрали понад дві тисячі гривень. Їх вирішили передати місцевим волонтерам.

"Якби зібрали більше, то віддали б конкретній бригаді, а сума невелика, тому вирішили віддати волонтерам, які працюють у Долині. Вони роблять сухі борщі для військовослужбовців, готують випічку, плетуть маскувальні сітки. Їм завжди потрібні гроші для закупівлі необхідного", — каже Віталій Копилець.

Віталій Копилець

Бігли марафон учасники від 12 до 65 років.

"Хтось може грошима допомагати, а хтось — вчинками. Серед учасників було багато дітей. Вони не мають грошей, але своїм вчинком допомогли військовим", — розповідає Віталій Копилець.

Ініціював марафон місцевий житель Ярослав Рудяк. Провели захід у співпраці з відділом молоді та спорту Долинської міськради, розповів Віталій Копилець.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube