З початку 2024 року Івано-Франківська громада передала військовим три тисячі дронів

. Фото ілюстративне: Pexels

З 1 січня 2024 року Івано-Франківська громада передала бійцям на фронт три тисячі FPV-дронів. У планах міської ради — закупити для різних військових частин, в яких служать іванофранківці, десять тисяч квадрокоптерів.

Про це під час брифінгу розповів міський голова Руслан Марцінків.

"Вихідними відвезли велику кількість допомоги — це насамперед дрони. Ми вже третю тисячу FPV-дронів передали за кілька місяців, з 1 січня. Наразі плануємо черговий тендер на закупівлю ще тисячі квадрокоптерів. А загалом завдання — десять тисяч дронів передати нашим військовим", — говорить Руслан Марцінків.

Також Івано-Франківськ підписав угоду про партнерство з Покровською військовою цивільною адміністрацією.

"Окрім Європи, ми також практикуємо брати партнерів з прифронтових міст. Серед таких вже є місто-побратим Гуляйполе, Авдіївська військова цивільна адміністрація. Буквально в суботу ми підписали угоду також з Покровською ВЦА, яка фактично сьогодні є прифронтовою. Дуже важливо допомагати там, де наші хлопці служать, де нас захищають", — каже Марцінків.

Міський голова додає: у міському бюджеті цьогоріч заклали 527 мільйонів гривень для потреб військових. Це складає 17% від усього бюджету.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube