У Калуші оголосили триденну жалобу за полеглими воїнами Тарасом Білоганом, Петром Фітяком і Миколою Стефанишиним

У Калуській громаді, що на Івано-Франківщині, з 29 лютого по 2 березня оголосили триденну жалобу за полеглими воїнами Тарасом Білоганом, Петром Фітяком і Миколою Стефанишиним.

Про це у Facebook повідомив голова громади Андрій Найда.

"Калуська громада у скорботі. Через втрату на війні трьох військових у громаді оголосили жалобу з 29 лютого по 2 березня. Вічна пам'ять, вічна слава героям, які віддали свої життя за Україну", — йдеться у дописі.

Що відомо про загиблих воїнів Тараса Білогана, Петра Фітяка та Миколу Стефанишина

Тарас Білоган народився у 1990 році. Боєць служив старшим навідником у протитанковому взводі механізованого батальйону. Військовослужбовець помер 22 лютого у лікарні в Запоріжжі.

Військовослужбовець Тарас Білоган. Фото: Facebook/Тарас Білоган

Петро Фітяк народився у 1978 році, проживав у селі Голинь Калуської громади. Його мобілізували до війська у грудні 2023 року. Боєць воював навідником у гірсько-штурмовій роті однієї з військових частин. Петро Фітяк прийняв свій останній бій 22 лютого 2024 року у Запорізькій області.

Воїн Петро Фітяк. Фото: Facebook/Жанна Табанець

Микола Стефанишин народився у 1987 році. Чоловіка призвали на військову службу наприкінці листопада 2023 року. Боєць служив навідником зенітно-кулеметного відділення роти вогневої підтримки однієї з військових частин. Микола Стефанишин загинув 27 лютого під час бойового завдання у Запорізькій області.

Боєць Микола Стефанишин. Фото: Facebook/Андрій Найда

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube