Воїн з Івано-Франківщини Руслан Дорогий отримав від головнокомандувача ЗСУ почесний нагрудний знак "Золотий хрест"

. Фото: Facebook/Ворохтянська селищна рада

Військовослужбовець з Ворохти, що на Івано-Франківщині, Руслан Дорогий отримав нагороду "Золотий хрест" від головнокомандувача Збройних сил України. Валерій Залужний підписав наказ про відзначення воїна 3 січня 2024 року.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Ворохтянської селищної ради.

Воїн з Івано-Франківщини Руслан Дорогий отримав від головнокомандувача ЗСУ почесний нагрудний знак "Золотий хрест". Фото: Facebook/Ворохтянська селищна рада

Руслан Дорогий захищає країну від російського вторгнення два роки — від початку повномасштабної війни.

Почесний нагрудний знак "Золотий хрест" військовослужбовцю передали 25 лютого 2024 року.

"Безмежно пишаємося ворохтянцем. Вітаємо з нагородою та дякуємо за хоробрість! Ви є прикладом стійкості, мужності та героїзму", — йдеться у дописі.

Що відомо про відзнаку "Золотий хрест"

Нагрудним знаком "Золотий хрест" нагороджуються рядові та сержанти Збройних сил України за успішне виконання бойових завдань під час проведення об'єднаних, антитерористичних операцій, а також операцій з підтримання миру та безпеки, високі показники у бойовій підготовці, бездоганне несення бойового чергування та вартової служби у повсякденній діяльності.

Цю нагороду, як правило, отримують військові, яких раніше відзначали нагрудним знаком "Сталевий хрест" або у разі здійснення бійцем визначного вчинку.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube