"Дім воїна" у Франківську допоміг прихистити атовця, який опинився у скрутному становищі разом із собакою

. Фото: Facebook/Дім Воїна

Комунальний заклад "Дім воїна" в Івано-Франківську допоміг прихистити ветерана російсько-української війни, який опинився у скрутному становищі разом із собакою.

Про це повідомили на Facebook-сторінці "Дому воїна".

"Ветеран разом зі своїм чотирилапим другом уже перебуває в місці, де може безкоштовно жити та харчуватися. Також через його незадовільний стан здоров'я ми домовилися про його подальше лікування у медзакладі", — йдеться у дописі.

18 лютого 2024 року користувачка Facebook Аліна Сташків написала міському голові Івано-Франківська Руслану Марцінківу з проханням звернути увагу на чоловіка, який перебуває із собакою на вулиці.

Допис Аліни Сташків у Facebook. Скриншот допису у Facebook

"Зауважу, що чоловік направду є учасником АТО. Проживає в селі Вікторів Галицької громади. Муніципальна інспекція та "Дім воїна" неодноразово спілкувалися з ним. Але від лікування та допомоги він раніше відмовлявся. Триматимемо питання на контролі та постараємося допомогти", — відреагував на допис Марцінків.

Куди звертатися за допомогою

Працівники "Дому воїна" пропонують ветеранам, військовим або членам їхніх сімей звертатися за допомогою за номером телефону +38 067 303 93 23 або за тимчасовою адресою: вулиця Військових ветеранів, 10 А (4 поверх, 45 кабінет).

Що відомо про "Дім воїна"

Комунальне підприємство "Дім воїна" створили для надання соціальних послуг людям з інвалідністю внаслідок війни, учасникам бойових дій, учасникам війни, АТО/ООС, а також членам їхніх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, добровольців, учасників Революції гідності та членів сімей Героїв Небесної Сотні.

У "Домі воїна" допомагатимуть у регулюванні юридичних, соціальних, освітніх та культурних питань, у сфері охорони здоров'я. У закладі також надаватимуть послуги з психологічної та фізичної реабілітації, організовуватимуть дозвілля людей.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube