У Франківську поліцейські подарували шеврони та військову форму 13-річному хлопчику з інвалідністю

. Фото: Facebook/Поліція Івано-Франківської області

В Івано-Франківську поліцейські подарували 13-річному хлопчику з інвалідністю військову форму та шеврони. Їх Денискові привезли напередодні дня народження, під час виписки з обласної дитячої лікарні.

Про це повідомили на Facebook-сторінці поліції в Івано-Франківській області.

Хлопчик колекціонує шеврони й мріяв про військову форму. Тож поліцейські втілили його мрію в життя. Вони завітали до Дениска із солодощами, іграшками та подарунками.

"Ми відреагували — купили йому військову форму, шеврони військові, він їх колекціонує, а ще — фрукти, солодощі. Будемо й надалі допомагати таким дітям. У нас є декілька таких родин", — каже заступник керівника відділу Головної інспекції поліції в Івано-Франківській області Олег Степаненко.

Хлопчика на службовому транспорті відвезли з лікарні додому. Там його частували святковим тортом.

Івано-франківські поліцейські завітали до Дениска із солодощами, іграшками та подарунками. Фото: Facebook/Поліція Івано-Франківської області

"Я люблю дуже військових і поліцію", — сказав Дениско.

"Дениско — наш маленький друг. Вперше до нас звернулася мама хлопчика, яка розповіла про те, що дитина з особливими потребами мріє стати поліцейським. І вона просила якось долучитися. Це було три роки тому. І ми замовили йому форму, привітали з днем народження. Це було перше наше знайомство. Відтоді ми завжди на зв’язку, будь-які потреби ми намагаємося вирішити та підтримати дитину", — розповіла начальниця відділу ювенальної превенції поліції області Алла Бойчук.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube