"Мінометник, друг, побратим. Нам бракуватиме тебе". На Запоріжжі загинув мінометник Юрій Шекеряк з Івано-Франківщини

. Фото: Facebook/Adriana Belmeha

Під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку загинув боєць 102 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ Юрій Шекеряк з Верховинської громади, що на Івано-Франківщині.

Загибель бійця Суспільному підтвердив голова громади Василь Мицканюк.

За його словами, Юрій Шекеряк народився 9 жовтня 1993 року. Жив у присілку Плай селища Верховина.

На початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну чоловік долучився до лав Збройних сил України. Він служив старшим техніком мінометної батареї 102 окремої бригади.

Боєць загинув 1 січня 2024 року поблизу села Новодарівка Пологівського району Запорізької області.

Юрій Шекеряк нагороджений почесним нагрудним знаком головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного "Золотий Хрест" та медаллю "За мужність та відвагу".

"Мене захоплювали твої нестандартні, але такі ефективні розв'язання різних технічних проблем. Твоє вміння вглядатися в саму суть проблеми. Твоя мудрість не по роках. Попри труднощі та ризик, ти брався за будь-яке завдання і будь-яку роботу. Я часто згадую твої слушні поради, бувальщини й давні-давні гуцульські вислови. Мінометник, друг, побратим. Нам бракуватиме тебе. Спочивай з миром, друже "Майстер". Юрій Шекеряк — навіки в строю", — написав на своїй Facebook-сторінці побратим Юрія Микола Ілійчук.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube