У Франківському драмтеатрі 85 сезон розпочнуть прем'єрою вистави "Підступність і кохання"

. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

У Франківську драмтеатрі 27 серпня відбудеться прем'єра вистави за міщанською трагедією Фрідріха Шиллера "Підступність і кохання". Цією постановкою розпочнуть новий 85 театральний сезон.

До створення цієї вистави залучили команди із Київського національного театру імені Івана Франка та Одеського українського академічного музично-драматичного театру імені Василя Василька, розповів на пресконференції генеральний директор Франківського драмтеатру Ростислав Держипільський.

Поставив "Підступність і кохання" київський режисер Іван Уривський. Він каже: вистава — це його бачення твору Фрідріха Шиллера.

За його словами, деякі сцени й склад персонажів — дещо інші, ніж в оригіналі. Хоча стилістику мови залишили з оригінального тексту.

Фото: Суспільне Івано-Франківськ

"Ми всі зараз в процесі "прогонів", але розуміємо: коли прийде глядач, вистава буде жити іншим життям. Бо це не можливо прорахувати чи передбачити. Персонажів у п’єсі дуже багато. Ми деяких вирізали, деяких — додали", — розповідає Іван Уривський.

"Вистава — дуже крута, дуже естетична, і хочу наголосити, вона не схожа на репертуар нашого театру. Я цим тішуся і хочу, щоб у цьому сезоні таких вистав у нас було багато", — сказав Ростислав Держипільський.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube