"Дім воїна". В Івано-Франківську створять заклад, який опікуватиметься воїнами та їхніми сім'ями

Доповнено
. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

В Івано-Франківську створять "Дім воїна" — заклад, в якому надаватимуть різні соціальні послуги учасникам російсько-української війни, антитерористичної операції та членам їхніх сімей. Проєкт відповідного рішення оприлюднили на сайті Івано-Франківської міської ради.

"Дім воїна" створять для надання соціальних послуг людям з інвалідністю внаслідок війни, учасникам бойових дій, учасникам війни, учасникам АТО/ООС і тим, хто брав участь у заходах, спрямованих на захист безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією РФ проти України. А також членам їхніх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, добровольців, учасників Революції гідності та членів сімей Героїв Небесної Сотні", — йдеться в проєкті.

У "Домі воїна" допомагатимуть у регулюванні юридичних, соціальних, освітніх та культурних питань, у сфері охорони здоров'я. У закладі також надаватимуть послуги з психологічної та фізичної реабілітації, організовуватимуть дозвілля людей. Ветеранам та учасникам війни сприятимуть в отриманні пільг та соціальних гарантій.

Окрім цього, в рішенні йдеться про те, що "Дім воїна" розвиватиме ветеранський бізнес, залучивши міжнародні гранти. Фахівці також допомагатимуть шукати роботу тим, хто її потребує, та працевлаштовуватимуть людей.

"Дім воїна" відкриють в Івано-Франківську на вулиці Січових Стрільців, 8.

15 червня 2023 року на сесії міської ради депутати підтримали створення комунального закладу "Дім воїна".

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!