В Івано-Франківську художник Нікіта Тітов проводить благодійний розіграш, щоб придбати авто для бійців ЗСУ

. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

Художник Нікіта Тітов оголосив благодійний розіграш, щоб підтримати військовослужбовців ЗСУ. Чоловік проводить акцію разом із волонтерами "Громадської ініціативи Галичини". Мета — зібрати гроші на п'ятитонну вантажівку з гідробортом для медичної роти одного з військових підрозділів, розповів Суспільному Нікіта Тітов.

Художник Нікіта Тітов. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

"Ми разом проводимо цей збір, але він, на жаль, дуже погано просувається незалежно від того, що в мене доволі велика аудиторія. Ми всі розуміємо, що нам теж треба долучатися до захисту військових, допомагати їм. Медичні служби мають бути мобільними, поблизу та напоготові", — розповідає Микола Тітов.

Фото: Суспільне Івано-Франківськ

У лотереї розігрують гільзу, яку привезли з фронту. Її розмалював митець Валерій Твердохліб за малюнком Нікіти Тітова.

"Це була серія робіт, яку виставляли в Івано-Франківському краєзнавчому музеї. Проєкт закінчився — всі гільзи продали. Ми вирішили, що треба рухатися. Один із моїх вдалих проєктів — "Колискова". Роботи дуже м'які, спокійні, добрі. Якраз поєднання такого теплого посилання як "Колискова" зі страшною річчю — гільзою мені здається дуже вдалим", — пояснює Нікіта Тітов.

З його слів, взяти участь у розіграші можна, купивши лотерейний білет за 200 грн. Наразі вдалося зібрати 30 тис. грн.

Фото: Суспільне Івано-Франківськ

Голова громадської організації "Громадська ініціатива Галичини" Леся Качурова каже: щоб придбати вантажівку потрібно дев'ять тисяч євро.

Голова громадської організації "Громадська ініціатива Галичини" Леся Качурова. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

Вантажівка, яку планують придбати. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

"Автомобіль використовуватимуть як склад, а також для перевезення. Їм треба буде все возити за собою: операційні столи, лампи, всі медичні засоби. Автівка має бути спеціальна — з міцними бортами та гідробортомСпеціальне обладнання, встановлене на авто для підйому вантажу з підлоги або навантажувача до рівня вантажної платформи, тобто підійматися, тому що обладнання важке. Наразі ця вантажівка в Німеччині. Ми розглядаємо й інші варіанти з Естонії, але це все — час. Буває так, що знаходимо автомобіль, хочемо придбати, а його вже продали", — розповідає Леся Качурова.

За її словами, окрім лотереї, громадська організація планує продавати гільзи, які митці будуть розмальовувати на замовлення.

Нерозмальовані гільзи. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

"Швидше за все ми дамо на вибір малюнки Нікіти Тітова. Якщо хтось захоче щось придбати, будемо робити під замовлення уже за сталу, стабільну ціну", — пояснює Леся Качурова.

Придбати лотерейні білети можна до 9 червня на Facebook-сторінці Нікіти Тітова.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!