В Івано-Франківську відбувся благодійний аукціон на підтримку Збройних сил України

. Фото: Світлана Онищук

В Івано-Франківську відбувся благодійний аукціон на підтримку Збройних сил України. Про це у Telegram-каналі повідомила голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

Аукціон почався з молитви та хвилини мовчання за полеглими бійцями. На ньому представили 51 лот. Один з них — відстріляна гільза з фронту, з якої створили артоб'єкт за ідеєю художника-реставратора Івано-Франківського краєзнавчого музею Валерія Твердохліба та українського художника Нікіти Тітова. Його продали за 50 тис. грн.

Лот художника-реставратора Івано-Франківського краєзнавчого музею Валерія Твердохліба та українського художника Нікіти Тітова продали на аукціоні за 50 тис. грн. Фото: Світлана Онищук

Картину-барельєф "Спогади" передала для аукціону Світлана Онищук. ЇЇ купили за 150 тис. грн.

Картина-барельєф "Спогади". Фото: Світлана Онищук

До другого благодійного аукціону доєдналася і матір загиблого на Майдані Героя України Романа Гурика — Ірина. Вона дала значок "Революція Гідності".

"Він належав Герою України Небесної Сотні 19-річному Роману, який з честю відійшов у вічність, рятуючи свого пораненого побратима на Майдані Незалежності. Це — пам’ять про мужність та відвагу сина", — пише Онищук.

Значок "Революція Гідності" Героя Небесної сотні Романа Гурика. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

Значок на благодійному аукціоні за 45 тис. грн купив підприємець з Харкова Юрій Земляний, який релокував свій бізнес на Прикарпаття.

"Пан Юрій вже поділився, що цю річ він неодмінно поверне назад сім'ї нашого героя. Адже такі сакральні речі мають бути повернуті родинам у пам'ять полеглих за Україну героїв", — йдеться в дописі голови обласної військової адміністрації.

Лоти аукціону. Фото: Світлана Онищук

За словами Світлани Онищук, за вторговані на аукціоні гроші куплять засоби зв'язку, автономного живлення та дрони для військовослужбовців.

Перший благодійний аукціон на підтримку ЗСУ відбувся 30 вересня 2022 року. На ньому вторгували 3 млн 182 тис. 555 грн.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!