Зеленський присвоїв 10 окремій гірсько-штурмовій бригаді почесне найменування "Едельвейс"

. Фото ілюстративне: Facebook/10 гірсько-штурмова бригада

Президент Зеленський присвоїв 10 окремій гірсько-штурмовій бригаді, що дислокується в Коломиї на Івано-Франківщині, почесне найменування "Едельвейс". Відповідний указ № 80/2023 він підписав 14 лютого 2023 року.

"Зважаючи на зразкове виконання покладених завдань під час захисту територіальної цілісності та незалежності України особовим складом 10 окремої гірсько-штурмової бригади Сухопутних військ ЗСУ, постановляю присвоїти 10 окремій гірсько-штурмовій бригаді почесне найменування "Едельвейс", — йдеться в указі.

Тож з 14 лютого 2023 року "десятка" називатиметься 10 окрема гірсько-штурмова бригада "Едельвейс" Сухопутних військ Збройних Сил України.

"Сьогодні для нас — важливий день. Своє почесне найменування наша бригада кожного дня виборює у важких боях за Україну! Ми горді бути тими, якими ви нас усі знаєте — "Едельвейсами"! Бо для нас — це не просто квітка. Це — символ високої мети, до якої ми всі впевнено крокуємо. Перемога буде за нами!" — йдеться у дописі на Facebook-сторінці "десятки".

1 жовтня 2022 року 10 окрема гірсько-штурмова бригада відзначила сьому річницю з дня створення.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!