У відділенні стаціонарного догляду Галицького територіального центру соціального обслуговування у Більшівцях, що на Івано-Франківщині, перебувають понад 100% підопічних. Про це в етері Українського радіо Карпати повідомила заступниця директора центру Віра Підгайна.
За її словами, у закладі планують максимально збільшити кількість ліжкомісць. Зараз сюди прибувають люди з чотирьох громад області: Галицької, Дубовецької, Бурштинської та Більшівцівської. Поки що у відділенні немає людей похилого віку, які вимушено переїхали з інших регіонів України, сказала Віра Підгайна.
"Заклад розрахований на 30 ліжкомісць, однак зараз тут перебуває 31 людина, – каже заступниця директора центру. – Ми максимально намагаємося збільшити кількість місць, бо є норми, скільки людей може бути в одній кімнаті, щоб вони почувалися комфортно".
У відділенні стаціонарного догляду перебувають люди похилого віку, які потребують догляду, каже Віра Підгайна. Половина з них – лежачі, яких потрібно забезпечувати підгузниками. Також закладу потрібні продукти та засоби гігієни.
У закладі – 4-разове харчування. Заступниця директора Галицького територіального центру надання соціальних послуг розповідає, що вартість перебування однієї людини на день складає 475 грн. У цю суму входять комунальні послуги, заробітна плата працівникам, харчування, медикаменти, підгузники.
У відділенні стаціонарного догляду Галицького територіального центру соціального обслуговування у Більшівцях працюють 25 людей.
Читайте також
- Дві прикарпатські громади візьмуть участь в урядовому проєкті "Розвиток соціальних послуг"
- Як живуть люди у соціально-медичному закладі. Репортаж із Коломийського геріатричного пансіонату
- На Прикарпатті будинок для сиріт недоотримав гроші з держбюджету – благодійники подали позов до суду
- У Франківську для людей з інвалідністю придбали спеціальний автомобіль
Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!