В Івано-Франківську планують відремонтувати старий міст на Пасічну

. Суспільне Карпати

У Івано-Франківську планують відремонтувати старий міст на Пасічну через річку Бистриця Солотвинська. Про це Суспільному розповів міський голова Руслан Марцінків.

За його словами, зараз майже завершують проєкт реконструкції моста, а найближчим часом відбудеться тендер. На ремонт старої переправи через Бистрицю Солотвинську потрібно приблизно 30-40 млн. грн.

"У нас є експертиза минулорічна. Міст визнали обмежено придатним, — каже Руслан Марцінків. – Наступного року закінчується термін експлуатації моста — 50 років. Це є термін експлуатації бетонних мостів. Залізних – від 100 до 120 років. Можливо, паралельно будемо ремонтувати старий міст і будувати розв’язку нового. Будуть незручності, але іншого шляху немає".

Міський голова також додав, що патрульна поліція не може забезпечити перекриття моста від проїзду великогабаритних автомобілів, адже залишилося 5-6 екпажів патрульних на цілу область.

Що відомо

  • Чому затримується будівництво розв'язки моста на Пасічну у Франківську — коментар Марцінківа
  • "100 мільйонів не вистачить". Голова Франківська назвав причину здорожчання розв'язки на Пасічній
  • У серпні 2020 року міський голова Руслан Марцінків повідомив, що міська влада подала заявку на ремонт моста в районі "Пасічна" за "паводкові" гроші
  • Роботу над транспортною розв’язкою на вулиці Надрічна в Івано-Франківську планували розпочати у травні цього року

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини