Чому затримується будівництво розв'язки моста на Пасічну у Франківську — коментар Марцінківа

Ексклюзивно
. Суспільне Карпати

Будівництво розв’язки Пасічнянського моста на вулиці Надрічній в Івано-Франківську затримується через проблеми з тендером. Про це Суспільному повідомив голова громади Руслан Марцінків. З його слів, Державна аудиторська служба України оскаржила тендер і провела перевірку.

"Вже відбулася перевірка і підписали угоду. Буквально цього тижня компанія "ПБС" заасфальтує стару Надрічну і дозволить нам почати роботи на новій Надрічній. Зокрема, перекрити одну смугу і робити основу під опори під розв’язку", — сказав Марцінків.

Він також додав, що є "обіцянка Президента України": "Нас внесли у програму "Велике будівництво", і у вересні отримаємо ще 100 млн грн на розв’язку. Тобто, загальна сума, якою ми зможемо оперувати до кінця року, – 160 млн грн".

Читайте також: "100 мільйонів не вистачить". Голова Франківська назвав причину здорожчання розв'язки на Пасічній

За інформацією, що розміщена на сайті "РroZorro", очікувана вартість робіт становить 329 мільйонів 690 тисяч гривень.

Що відомо

Влітку 2019 року будівництво розв’язки призупинили через нестачу грошей. Того ж року, у листопаді, польські фахівці з мостобудування, які оглянули міст та документацію на нього, заявили, що вартість проєкту моста на Пасічну є завищеною та не відповідає безпеці руху.

Через рік у червні 2020 роботи відновили. За словами начальника міського управління капітального будівництва Романа Галіпчака, роботи оплачують з міського бюджету. На новий міст влада міста віднайшла сім мільйонів гривень.

У серпні 2020 року міський голова Руслан Марцінків повідомив, що міська влада подала заявку на ремонт моста в районі "Пасічна" за "паводкові" гроші.

25 березня Руслан Марцінків заявив, що роботу над транспортною розв’язкою на вулиці Надрічній в Івано-Франківську планують розпочати у травні цього року. За його словами, зараз місто на рахунках має 110 мільйонів гривень для продовження будівництва моста на Пасічну. Наразі очікують тендер на будівництво розв’язки.

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини