Двоє футзалістів "Урагану" перейдуть в інші футбольні клуби

. НФК "Ураган"

Після перемоги у чемпіонаті України з футзалу двоє гравців "Урагану" – Ярослав Лебідь та капітан команди Микола Микитюк отримали пропозиції перейти в інші футбольні клуби. Зараз їм шукають заміну. Про це повідомив президент клубу Василь Костюк, пише Суспільне Карпати.

Водночас, за словами Василя Костюка, з гравцями клубу, у яких закінчувався контракт, його продовжили.

"Ми дякуємо їм і відпускаємо з тією умовою, що вони там відіграють і, можливо, ми їх повернемо назад. Це я так забігаю наперед. Ярослав перейде "Хіт" (футзальний клуб з Києва – ред.), а Микола має запрошення із сонячної Іспанії. Ми будемо за ним спостерігати, підтримувати і будемо тішитися, що у найближчому майбутньому він виступатиме і прославлятиме івано-франківський футзал і "Ураган", – каже Василь Костюк.

Двоє футзалістів "Урагану" перейдуть в інші футбольні клуби. Суспільне Карпати

"Для мене — це новий крок, нова культура. Хочеться переїхати, отримати досвід і як не складеться там, я завжди готовий повернутися і мене тут завжди готові прийняти назад", – каже капітан НФК "Ураган" Микола Микитюк.

Нагадаємо, 18 травня франківські футзалісти з рахунком 5:2 обіграли херсонський "Продексім". Команда вперше за 10 років стала чемпіоном України з футзалу. Це друге чемпіонство в історії клубу.

Що відомо

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини