Кандидат у нардепи Олександр Шевченко звинуватив штаб "Слуги народу" у підкупі виборців

. Facebook

Кандидат у нардепи на виборчому округу 87 Олександр Шевченко звинуватив штаб партії "Слуга народу", від якої балотувався Василь Вірастюк, у підкупі виборців. Про це він заявив на пресконференції другого квітня, пише Суспільне Карпати.

"Ми ні одної секунди не мали бажання ні фальшувати, ні когось підкуповувати. А саме штаб "Слуги народу" весь цей період займався масовим, і, знаєте, диким, безкарним підкупом людей, тому що правоохоронці все це "кришували". Я думаю, що ні одної людини в селах округу немає, кому б не пропонували. Це є масове явище", — зазначив Шевченко.

У дописі на сторінці Facebook він повідомив, що крадіжку бюлетенів кандидата Олександра Шевченка забезпечували працівники спецпідрозділів СБУ.

Речниця Служби безпеки України Марія Римар так прокоментувала заяву Шевченка: "СБУ діє виключно в рамках правового поля. Ми захищаємо Україну, а не діємо в чиїхось приватних інтересах. Якщо у кандидата є факти, то йому слід надати їх та, за бажання, доводити свою позицію в правовому полі".

Читайте також: Члени ОВК 87 звинувачують один одного в крадіжці бюлетенів: поліція бере покази

Депутат облради від партії "За майбутнє" Микола Палійчук повідомив, що впродовж двох днів представників від їхнього кандидата не було на засіданні ОВК: "У середу ввечері приїхав десант депутатів "Слуги народу, здійняв серію скандалів, внаслідок чого рішенням комісії було прийнято видалити кандидата в депутати Шевченка і всіх його спостерігачів, і всіх його довірених осіб. Тобто ніхто з представників кандидата Шевченка вже не мав права залишатися на дільницях".

За його словами, рішення комісії оскаржили у суді.

На Прикарпатті ОВК визнала вибори недійсними ще на одній дільниці: що відбувається

Речниця Шевченка Віталіна Васильчук повідомила, що сьогодні суд частково задовольнив скаргу.

Суспільне телефонувало до кандидата у нардепи Василя Вірастюка, щоб почути його позицію з приводу обвинувачення у підкупі виборців. Однак він поки не відповідає.

До слова, станом на 18:30 ЦВК опрацювала 91,45 % протоколів ДВК.

Лідирує Василь Вірастюк від партії "Слуга народу" — 31,48 % (14 505 голосів). Скорочує відрив Олександр Шевченко від партії "За майбутнє". Зараз у нього — 29,56 % (13 621) голосів. У Руслана Кошулинського від політичної партії ВО "Свобода" — 28,82 % (13 279).