Російські військові обстріляли місто Миколаївка на Донеччині — один загиблий та троє поранених

20 червня російські військові обстріляли місто Миколаївка на Донеччині, сталась пожежа. Внаслідок цього одна людина загинула, ще троє поранені.

Про це телефоном розказав Суспільному Донбас в.о. начальника Миколаївської міської військової адміністрації Володимир Проскунін.

"Поранені двоє чоловіків та жінка, ще один чоловік був важко поранений, він помер. Йому було 36 років. Обстріл стався після дев'ятої ранку. Один з поранених відмовився від госпіталізації, ще двох направили до лікарні. У одного з поранених, якому 51 рік, осколкове поранення ноги, у 47-річного пораненого — осколкове поранення голови, й у 46-річного — осколкове поранення руки, — уточнив Володимир Проскунін.

Володимир Проскунін зазначив, що від початку доби було кілька обстрілів міста.

Він уточнив, що в місті Миколаївка залишаються близько 5,5 тисяч жителів, до повномасштабного вторгнення — 17 тисяч. В громаді наразі понад сім тисяч людей, з них понад пів тисячі дітей. До 24 лютого 2022 року в громаді проживала понад 21 тисяча людей.

"Дітей через іспити у громаді стало менше. Вони виїхали в інші регіони", — уточнив в.о. начальника Миколаївської МВА.

"Минулого тижня виїхали троє людей. Також у громаді триває евакуація спеціальним транспортом особливих категорій. Це лежачі та інваліди. На початку червня ми відправили кілька родин, які мали людей з інвалідністю, в евакуацію", — розповів Володимир Проскунін.

Місто Миколаївка розташована за понад 30 кілометрів на північ від окупованого Бахмута та на такій самій відстані південніше окупованої Кремінної на Луганщині.

Скрін з мапи проєкту DeepState

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram