Український військовий розповів про ситуацію біля мікрорайону "Канал" поблизу Часового Яру

Мінометник, Часів Яр, Донецька область, квітень 2024 року. Суспільне Новини/Тарас Ібрагімов

Російські військові намагаються закріпитись в західній частині мікрорайону "Канал" на сході Часового Яру. Ситуація на цій ділянці динамічна.

Про це в ефірі "Громадського радіо" розповів військовослужбовець Збройних сил України Віталій Овчаренко.

"Російські військові постійно штурмують місто Часів Яр та його околиці. Чергова пауза в їхніх атаках свідчить про те, що вони отримали доволі сильні втрати і їм треба зараз перегрупуватися і підтягувати резерви, щоб підготуватись до нової атаки. Тому чим більші паузи, тим більшу відсіч вони отримали. Їм треба підтягнути резерви й підготуватись перед черговою атакою", — каже військовий Віталій Овчаренко.

На питання журналіста про ситуацію в західній частині кварталу мікрорайону "Канал" на сході Часового Яру, де намагались закріпитись російські бійці, відповів так:

"Російські військові постійно намагаються закріпитись там. Їх вибивають українські військові, потім російські бійці знову закріплюються, і їх знову вибивають українські підрозділи. Ситуація динамічно змінюється. Армія РФ постійно надсилає свої штурмові підрозділи", — уточнив військовослужбовець Віталій Овчаренко.

Що відомо про Часів Яр на Донеччині

Часів Яр розташований за 15 кілометрів від захопленого російськими військами Бахмута. З населеного пункту евакуювали всіх дітей. До повномасштабного російського вторгнення в Україну у громаді проживали 13 тисяч жителів. Станом на 15 червня 658 жителів залишаються у Часовому Ярі, розповів Суспільне Донбас начальник міської військової адміністрації Часового Яру Сергій Чаус.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram