Навів українську артилерію на своє господарство, де базувались окупанти. Як фермер допомагав вибити росіян з села

Під час окупації села Яремівка, що на межі Донецької та Харківської областей, фермер Сергій Кохан разом з односельцями допомагав українським військовим. Він навів артилерію Сил оборони України на власне фермерське господарство, де російській військові влаштували базу. За словами фермера його сільгосппідприємство знищене, на руїнах чоловік досі знаходить речі окупантів.

Фермер Сергій Кохан розповів, як під час окупації села Яремівка окупанти зруйнували його господарство, а в одному з приміщень організували склад. Чоловік був в евакуації, прооте підтримував зв'язок із жителями села. Коли місцеві розказали, що окупанти облаштувались на території його фермерського господарства, навів туди українську артилерію.

Фермер Сергій Кохан знаходить речі окупантів на території свого знищеного фермерського господарства. Яремівка була окупована наприкінці березня 2022 року. Кадр з відео Суспільне Донбас
"Організували такий склад невеличкий, місцеві називали їх "карандаші" — це заряди до "Градів". Коли я дізнався, що тут знаходяться окупанти, техніку заганяли ховали в цей склад, ховали якесь БК, є куча ящиків з-під підривників, то я зателефонував своєму другу. Кажу: бийте по складу. Вони кажуть: та то ж твій склад. Кажу: та яка різниця, нащо мені склад, якщо мене там немає".

Як фермер Сергій Кохан разом з односельцями, допомагав українським військовим під час окупації росіянами села Яремівка на Харківщині — у репортажі Суспільне Донбас.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram