Яка тактика сил РФ поблизу Білогорівки і чи змінилась інтенсивність боїв після наступу на півночі Харківщини

Армія РФ не полишає спроб атакувати Білогорівку на Луганщині — це наразі Сіверський напрямок фронту. Наступаючи продовжують застосовувати тактику “малих груп”, йдуть піхотою, іноді залучають техніку, подекуди важку, танки та БМП, а інколи штурмують на мотоциклах.

Про це в етері "Суспільне. Студія" повідомив начальник артилерії 90 батальйону 81 бригади Дмитро.

За його словами, ситуація на фронті поблизу Білогорівки — з огляду на наступ на півночі Харківщини — не змінилась: сили РФ, як і раніше не полишають спроби прорвати оборону, Сили оборони України — контролюють ситуацію. Авіацію, додав військовий, армія РФ застосовує наразі менше, хоч і продовжує завдавати бомбово-ракетних ударів з Су-25

“Якщо говорити про саму Білогорівку, то там залучені мотострілецька бригада, додаткові підрозділи артилерії, додаткові підрозділи “Ахмату”, підрозділи БАРСу і “Шторм Z”, тобто “солянка” така виходить, і так навпроти кожного населеного пункту, що є на цьому напрямку” — розповів військовий.

В своїх наступах ворог застосовує тактику “малих груп”, додав він. Наступають піхотою і іноді залучають техніку. БМП і танки обварюють укріпленнями, що робить їх повільнішими і бійці бригади уражають цю техніку, зауважив військовослужбовець.

“Крайній штурм у нас був за допомогою мотоциклів. Я не знаю, що у них в головах, що вони собі думають, мабуть якийсь Куклачов планує їм операції. Чекаю що на дельтапланах з териконів полетять”, — прокоментував начальник артилерії 90-го батальйону 81-ї бригади.

За його словами, наразі армія РФ збільшила кількість артилерійських ударів на ділянці фронту, де стоїть 81 окрема аеромобільна бригада і на сусідніх ділянках.

“Ми ще не відчуваємо фінансової допомоги від США, але говорив з хлопцями з інших напрямків, є ті яким потрібно приділити більш увагу, більш складніші напрямки, тому в першу чергу йде туди. Ми в принципі справляємось тому можемо на тому, що поки що є посидіти. Будемо дуже вдячні якщо будуть надходження”, — додав начальник артилерії 90-го батальйону 81-й бригади.

Співавтор: Ксенія Козлова

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram