"Мінус 300 кілометрів логістики". Коли окупанти добудують нову залізничну гілку на Донеччині та як її знищити

Наприкінці травня або на початку червня окупаційні сили можуть завершити будівництво залізничної гілки в тимчасово окупованій частині Донецької області, яка сполучить Ростов-на-Дону, Маріуполь та Волноваху.

Про це в Telegram розповів радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

За його словами, окупанти завершують з'єднання нової гілки із раніше існуючою залізницею "Маріуполь — Волноваха" в районі села Маловодне. Раніше тут підготували земляні насипи на місці старої залізниці, яка сполучала Україну та Росію до початку війни.

Росіяни облаштували два мости — через річку Кальміус поблизу села Гранітне, ще один — неподалік Тельманівського гранітного кар'єру. Відновити залізницю РФ може до кінця місяця.

"Кінець травня — початок червня, якщо не буде втручання Сил оборони України. Мінус 300 кілометрів логістики для окупанта, плюс швидкість, плюс вантажність. І все це не залежить від Кримського мосту", — написав Петро Андрющенко.

Для чого окупантам залізниця

Росіяни намагаються розширити логістичні маршрути на випадок знищення Кримського мосту та через затори на автодорогах на окупованій частині Донеччини, розповів в ефірі "Суспільне. Студія" депутат Маріупольської міськради Дмитро Забавін.

"Вони намагаються зараз побудувати дві залізничні гілки для того, щоб залізничним транспортом перекидати бойовий комплект і нарощувати кількість зброї і особового складу. Але, сподіваюсь, тривалість "життя" цих гілок буде дуже коротка, тому що одна з них знаходиться дуже близько до лінії розмежування, а та, яку вони відновлюють, — теж в зоні досяжності української "бавовни", — розповів Забавін.

Чи можуть Сили оборони знищити залізницю

Нова залізнична гілка, яку російські війська будують у районі тимчасово окупованого Маріуполя, опиниться у зоні ураження Сил оборони за наявності зброї від партнерів.

Про це повідомив в ефірі нацмарафону "Єдині новини" начальник Центру стратегічних комунікацій Сил оборони півдня Дмитро Плетенчук.

"Ця залізнична гілка набагато ближча до лінії бойового зіткнення, ніж міст (Кримський міст — ред.) . Враховуючи ту допомогу, яку ми маємо отримати, можна сказати, що ця зона буде у зоні ураження. Але, звісно, залізницю вони будують, і вони мають всі шанси її добудувати", — уточнив він.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram