"Кубок замість покинутого у Торецьку". Модельна школа переселенців перемогла у всеукраїнському конкурсі: враження дітей

"Найкраще дитяче модельне агентство" — таке звання отримала школа моделей з Торецька. Засновники відновили роботу в Дніпрі рік тому. У школі займаються діти з Донецької, Луганської, Дніпропетровської областей. Як готувались та яке значення має новий кубок для переселенців — засновники школи розказали Суспільному.

Всеукраїнський конкурс "Битва дитячих модельних агентств 2024" відбувся в Києві 20 квітня, там перше місце посіли переселенці з Торецька. Журі оцінили і майстерність моделей, і костюми, розповідає засновниця модельної школи Олена Лепська. Дизайн білих костюмів з паєтками вигадали самостійно, власноруч й розшили їх.

Модельна школа з Торецька, Дніпро. Фото: Суспільне Донбас

"Взяли участь модельні школи та агенції з усієї країни. Демонстрували навички дефіле, як вони вміють працювати на подіумі, показували свої колекції вбрання і їх оцінювали професійні судді. Всі судді оцінили, яке у нас ексклюзивне вбрання", — розповіла Олена Лепська.

Засновниця модельної школи Олена Лепська, Дніпро. Фото: Суспільне Донбас

На конкурс їздили 17 моделей, наймолодшій — шість років, найстаршій — 17.

Переселенка з Донеччини 13-річна Анастасія в модельній школі займається чотири роки. Починала навчання в Торецьку, коли її школа переїхала до Дніпра — продовжила заняття й тут.

"Навчилася фотопозуванню, знайшла багато нових друзів та почала більше вірити в себе. Дуже багато було емоцій, вони переповнювали. Спочатку ми дуже переживали, але ми вірили в себе", — ділиться Анастасія.

Модельна школа з Торецька, Дніпро. Фото: Суспільне Донбас

"Я була дуже рада, це було неймовірно. Хвилювалася, я знала що ми переможемо", — ділиться вихованка модельної школи Мілана.

Вихованка модельної школи Мілана, Дніпро. Фото: Суспільне Донбас

Модельна школа з Торецька, Дніпро. Фото: Суспільне Донбас

З Торецька до Дніпра засновники школи переїхали на початку повномасштабного вторгнення. Роботу тут відновили рік тому — 1 квітня. Спочатку тут займалися дев'ять вихованців, які також переїхали з Торецька та чекали відкриття своєї школи. Наразі їх сорок — переселенці з різних міст Донецької та Луганської областей та з Дніпра.

"В нас є кубок зі званням "Кращої модельної школи України 2021". Коли ми евакуювалися цей кубок залишився в Торецьку, в тій модельній школі та дуже важливо і значуще те, що цей кубок знов у нас, замість того — ми привезли новий в нашу модельну школу", — зазначив засновник модельної школи Олександр Лепський.
Диплом, який отримала школа моделей з Торецька на всеукраїнському конкурсі "Битва дитячих модельних агенств 2024" у Києві. Фото: Суспільне Донбас

В липні моделі збираються на модні тижні до Одеси.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram