Російські військові застосовують техніку обходу Часового Яру — ОСУВ "Хортиця"

Російський танковий екіпаж. Фото: Getty Images

На Бахмутському напрямку неодноразово фіксували спроби російської армії прорватися різними обхідними маршрутами на околиці міста Часів Яр.

Про це в ефірі "Еспресо" та під час телемарафону "Єдині новини" розповів речник оперативно-стратегічного угруповання війська "Хортиця" Назар Волошин.

"Цю спробу російської армії українські військові успішно відбили", – розповів Назар Волошин.

За його словами, наразі ситуація навколо міста Часів Яр складна, проте контрольована Силами оборони.

"Російських військ у місті немає. Армія РФ використовує перевагу в повітрі, ракетах та артилерійських боєприпасах великих калібрів намагаючись досягти своєї мети виходи на кордони Донеччини. Їх штурмові групи заїздять на бойових машинах піхоти, атакують дронами, закидають керованими авіабомбами, які приходяться на Часів Яр. Наразі місто під повним контролем ЗСУ", — уточнив Волошин.

Він додав, що російська армія на цьому напрямку зазнають великих втрат у військових та броньованій техніці.

Як розповів в ефірі "Еспресо" офіцер секції планування бригади "Рубіж" майор Нацгвардії Дмитро Кожубенко пояснив, що російські війська застосовують техніку обходу Часового Яру, бо взяти по фронту у них не виходить.

"По фронту сковує українські сили вогнем та живою силою. Вони намагаються пройти вздовж дороги Костянтинівка — Часів Яр, а також зі сторони Богданівки. В лісах противника настільки багато, це говорить про те, що противник не шкодує сил", — розповів Дмитро Кожубенко.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram