Армія РФ перекидає частину сил з Авдіївки на Бахмутський напрямок — майор Національної гвардії Нагорний

Російська армія перекидає частину своїх сил з Авдіївки на Бахмутський напрямок. Наразі на у районі відповідальності 4-ї бригади "Рубіж" з'явились застаріла російська техніка, якої раніше тут не спостерігали.

Про це в ефірі "Еспресо" розповів майор Національної гвардії, начальник штабу артилерії 4-ї бригади "Рубіж" Денис Нагорний.

"Це свідчить про перерозподіл з певних напрямків. Якщо брати напрямок 4-ї бригади "Рубіж", то кількість застосування артилерії зросла після відходу з Авдіївки. Можна зробити висновок, що російські військові перекидають сюди свої сили після того, як вони їх застосували на Авдіївському напрямку. Російська армія концентрує деякі основні зусилля на таких напрямках, як Богданівка, Іванівське, Кліщіївські висоти, безпосередньо напрямок на Часів Яр. Ми бачимо, що зросла кількість застосування тактичної та безпілотної авіації", — розповів Денис Нагорний.

Він зазначив, що російська армія може використовувати Бахмут, як один з логістичних ланцюгів, щоб зробити основні зусилля на Лиманський, чи Куп'янський напрямках. Або використати Бахмут, як відволікаючий удар.

"Скоріш російські військові будуть концентрувати свої сили на Бахмутському напрямку для початку Часовоярської операції, для великих наступальних дій. Про це можна дізнатись за кількості застосування ФАБів та КАБів, як це було в Авдіївці, де російські військові застосовували по 200 керованих авіабомб на день", — поділився думками військовий.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram