"Лиш двері відчинив — другий удар — мене з дверима винесло". Жителі Дружківки розказали про обстріл ввечері 20 лютого

У Дружківці після російського обстрілу ввечері 20 лютого пошкоджені адміністративні будівлі та житлові будинки. Як розповів Суспільному Донбас начальник МВА Сергій Боєвський, даних про травмованих та загиблих на 21:00 не було. Містяни розказали Суспільному Донбас про російську атаку та показали наслідки обстрілу.

Житель Дружківки Олександр у момент російської атаки по місту із дружиною був удома. Розповів, близько 19:30, коли почув перший вибух, побігли з квартири.

"Ми сиділи, коли перший вибух був. Я кажу дружині: побігли. Починаємо вибігати з квартири, лиш двері відчинив — другий вибух — мене з дверима винесло, на дружину скло посипалося. У нас ще сусідка була, вона також вибігла, на неї також скло посипалося", — розказав Олександр.

У квартирі, розповів чоловік, вибиті шибки, розбитий посуд та телевізор. В будинку, додає Олександр, побиті балкони, на стіні бачить тріщину.

Фото: Суспільне Донбас
"Ось такі наслідки прильоту російського світу"
Олександржитель Дружківки

У сусідній квартирі — були Дар’я із донькою. За словами жінки, вибуховою хвилею вибило вікно, і вона, і дитина перелякані.

Кадр з відео Суспільне Донбас
"У нас вікно, виходить, повністю вилетіло. Я дуже сильно перелякалась. Ми тут самі із дитиною живемо, і ми дуже перелякались. Це було дуже страшно".
Дар'яжителька Дружківки

Станом на 21:00 за інформацією начальника Дружківської МВА Сергія Боєвського, внаслідок обстрілу у місті загиблих та поранених немає.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram