Найголовніше захистити українських військових: Зеленський розповів про ситуацію в Авдіївці

Володимир Зеленський розповів, що перебуваючи в контакті з військовим керівництвом розуміє ситуацію в Авдіївці у Донецькій області.

Про це на спільній пресконференції Зеленського та Шольца повідомив президент України.

"Що стосується Авдіївки ситуація не перший день, ми пам'ятаємо, що робить Росія з нашими містечками та селами, вони не заспокоюються допоки повністю не зруйнують все живе, що там є. Наші люди, наші військові, вони героїчно захищають стратегічні речі, логістичні шляхи, які можуть привести ворога (російських військових — ред.) в просуванні вперед. Я детально розумію, що відбувається, на контакті з нашим військовим керівництвом, я не говоритиму, які застосовують, вони нові підходи. Їх завдання робити все, щоб захистити перш за все наших людей. Це головний сигнал від мене, наші військові це найголовніше, що в нас є, і це найголовніша наша зброя", — каже Зеленський.

За словами президента, найголовніше захистити українських військових.

"Кожен може сказати, що війна це втрати. Ні. Перш за все треба дивитись, щоб ми обходились меншими втратами. Саме такий сигнал отримує від мене керівництво, а там вже на полі бою професійні люди, вони знають, що робити", — розповів Зеленський.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram