Понад 450 військових та більш як 80 одиниць техніки втратила російська армія на Бахмутському й Лиманському напрямках

Українські бійці. Фото: 53 ОМБр ім. князя Володимира Мономаха

П’ять російських танків та чотири БМП-2 знищили українські бійці на Лимано-Куп’янському напрямку, а також 1 БМП, 3 гармати, 40 безпілотників на Бахмутському протягом 6 грудня.

Про це в ефірі марафону "Єдині новини" повідомив начальник служби зв’язків із громадськістю командування Сухопутних військ ЗСУ Володимир Фітьо.

На Куп’янсько-Лиманському напрямку російські військові завдали 14 авіаційних ударів, використовували як винищувальну, так і бомбардувальну техніку, застосували 20 дронів-камікадзе, розказав Фітьо. А з мінометів й артилерії обстріляли позиції українських військових були 671 раз.

За словами речника, Сили оборони ліквідували на цьому напрямку 324 окупанти та знищили 37 одиниць озброєння.

"У смузі відповідальності ОСУВ "Хортиця" протягом листопада росіяни втратили 10 тисяч 980 осіб. Знищено понад 1100 одиниць техніки, серед якої 128 танків, 208 бойових броньованих машин та близько 260 гармат і мінометів різних калібрів", — сказав Фітьо.

На Бахмутському напрямку військові РФ завдали три авіаційні удари по позиціях ЗСУ, 33 рази використали дрони-камікадзе та загалом здійснили 560 обстрілів, розповів військовий та зазначив, що 141 російський бойовик ліквідований, а 46 одиниць техніки знищені.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram