Зима близько. З Іванівського Старостинського округу на Донеччині виїхала половина жителів. Інших розселяють, де є печі

. Фото: УНІАН

Староста Іванівського Старостинського округу Бахмутської ОТГ Олена Данько у коментарі Суспільному розповіла, що в старостаті залишається 1199. До повномасштабного російського вторгнення в Україну було 3113 жителів.

За її словами, люди залишаються з різних причин, й матеріальні й моральні. Дехто не може виїхати через старих батьків, яким важко поїхати.

"У нас нема вугілля. Наразі вирішується питання з дровами на рівні Бахмутської ради. Людей розселяємо у будинки, де є печі. У деяких лише газове опалення, тому по можливості переселяємо людей. Також сільська рада забезпечена генераторами", — розповіла Олена Данько.

Як розповіла Суспільному Данько, округ періодично отримує гуманітарну допомогу від різних організацій. Ситуація постійно змінюється. По різним населених пунктах багато руйнувань.

"Найгостріше Старостат потребує побутової хімії, оскільки жодного разу її не отримували. Ліки, антибіотики та продукти є в достатній кількості, хліб та вода отримуються регулярно, працюють магазини", — зазначила Данько.

Що відомо

  • До Іванівського старостинського округу входять села: Іванівське, Андріївка, Кліщіївка, Берхівка, селище Хромове з адміністративним центром на території  села Іванівське.

Читайте також

24 автономні котельні планують запустити в лікарнях Донеччини

Зима близько: у Маріуполі окупанти пропонують замість опалення евакуацію

Як міста Донеччини готуються до опалювального сезону

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram