Російські окупанти нарощують темпи вивезення чоловіків з Маріуполя до фільтраційних таборів — Денісова

. Фільтраційні табори російських окупантів на Донеччині. Фото: Telegram/ Людмила Денісова

Російські окупанти нарощують темпи вивезення чоловіків з розбомбленого Маріуполя до фільтраційних таборів. Наразі за приблизними даними у таких таборах в Безіменному та Козацькому Новоазовського району Донецької області перебувають майже 4 тисячі чоловіків. Про це у своєму телеграм каналі повідомила уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова.

"Кількість вивезених зросла удвічі лише за останні два тижні. Жоден утримуваний у таборах не повернувся. Чоловіки перебувають у жахливих умовах, сплять на підлозі, в задусі та антисанітарії, піддаються тортурам та знущанням", — повідомила Людмила Денісова.

За її словами, окупанти заявляють, що вже у липні-серпні їх буде "мобілізовано" до лав незаконних збройних формувань ОРДО. Для цього наших громадян примушують до написання заяв про отримання громадянства самопроголошеної псевдореспубліки або Росії.

Що відомо

  • На окупованих територіях влада так званої "ЛНР" не виплачує компенсації сім’ям загиблих та поранених в ході війни з Україною. З цією метою медичні працівники всіляко приховують діагнози поранених. Після лікування поранень та контузій військових "ЛНР" отримують виписки в яких зазначено "остеохондроз", "виразка" або інші хвороби, які не передбачають компенсаційних виплат. Про це повідомило головне управління розвідки України.
  • В ОРДЛО проводять звірку жінок на підприємствах для мобілізації
  • В окупованому Донецьку "мобілізували" понад 100 студентів медичного університету
  • Армія РФ під дулами автоматів вивозить жителів Попасної до Первомайська та Стаханова, аби мобілізувати та змусити воювати проти України. Про це повідомив голова Луганської ОДА Сергій Гайдай.
  • На тимчасово окупованій території Луганської області російські окупанти проводять примусову мобілізацію. За відмову воювати проти України військові Росії погрожують чоловікам розстрілом. Про це у своєму телеграм каналі заявила уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram та Viber