Вісім операцій за тиждень. Лікарі стабілізували стан поліцейського, пораненого внаслідок атаки РФ по Кривому Рогу

У лікарні Дніпропетровщини за тиждень зробили вісім операцій майору поліції Ігорю з Кривого Рогу. Чоловік отримав важкі травми внаслідок ракетної атаки армії РФ по місту 12 червня.

Він розповів Суспільному: за декілька годин до удару здійснював поквартирний обхід. Чоловік вийшов на вулицю і майже одразу пролунав вибух.

"Почав себе оглядати. Дивлюсь, там люди лежать, поруч зі мною мій колега був також. Я не міг встати і надати якусь допомогу", — сказав поліцейський.

Дружина Ігоря Яна почула потужний вибух в іншому кінці міста. Жінка говорить, що після численних спроб додзвонитися до чоловіка почала хвилюватися.

"Зайшла у всі месенджери — він годину тому був. Серцем відчула. Коли їхала, мені ще зателефонував хлопчик зі швидкої, Ігор казав всім "Подзвоніть моїй дружині", — розповіла вона.

Суспільне Дніпро

Чоловік втратив 3,5 літри крові та отримав важкі поранення обох ніг. Першу допомогу йому надали в міській лікарні, а за декілька днів евакуювали до одного з медзакладів Дніпропетровщини. Тут зробили вісім операцій різної складності.

"Рятували йому життя, тому що нирки вже перестали фільтрувати. Кінцівки були настільки пошкоджені, що були вимушені піти на ампутацію", — розказав лікар Сергій.

За його словами, наступного тижня Ігоря переведуть з реанімації в травматологію для подальшого відновлення та протезування.

Поліцейський зазначив, що після реабілітації повернеться на службу. Та найбільша мотивація одужати — якнайшвидша зустріч з 8-річним сином, який чекає на нього вдома.

Що відомо про ракетну атаку по Кривому Рогу 12 червня 2024 року

12 червня близько 15:48 військові РФ вдарили ракетою Іскандер-М по житловому сектору Кривому Рогу.

Внаслідок удару РФ 29 людей дістали поранень, дев'ять — загинули. Пошкоджено 41 багатоквартирний будинок, гімназію, два училища.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро