У Дніпрі відновлюють фасад багатоповерхівки, який пошкодило через ракетний обстріл наприкінці березня

Будівельники ремонтують фасад будинку, пошкоджений через ракетний удар, Дніпро, 23 травня 2024 року. Дніпровська міська рада

У Новокодацькому районі Дніпра відновлюють фасад багатоповерхівки, який пошкодило внаслідок ракетного обстрілу міста 22 березня 2024 року. Роботи планують завершити до кінця тижня.

Про це повідомляється на сайті міської ради.

За словами представниці департаменту з питань самоорганізації населення міськради Марини Ковальчук, фахівці провели експертизу щодо можливості ремонтних робіт у будинку.

"Експертиза підтвердила, що можна проводити відновлювальні роботи, оскільки уламок ракети потрапив в отвір між арматурою. Роботи для мешканців будинку безкоштовні", — розповіла вона.

Голова правління об`єднання співвласників багатоквартирних будинків Віктор Білявцев зазначив, що фасадна частина багатоповерхівки зазнала пошкоджень у двох місцях.

"Це квартира на шостому поверсі, де найбільше ушкодження, та на першому. Були в нас фахівці будівельної академії, які досліджували, як правильно зробити відновлювальні роботи, аби не було руйнації будинку. Тож вирішили укріпити плиту залізом", — сказав він.

Унаслідок ракетного обстрілу 22 березня в Новокодацькому районі міста пошкоджень зазнали 10 будинків ОСББ та ЖБК. Вибито 95 вікон, 19 дверей, понівечена одна покрівля. Усе це вже відремонтували.

Що відомо про ракетний обстріл Дніпра 22 березня 2024 року

22 березня о 5:14 у Дніпрі пролунали вибухи. Жителі одного з районів розповіли про пошкоджений фасад однієї з багатоповерхівок, через вибух повилітали вікна у квартирах та двері під'їздів.

Також відомо про пошкодження освітніх закладів, лікарень, дев'яти багатоповерхівок, шести приватних будинків, авто.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро