У Дніпровській РВА пояснили, чому збираються демонтувати стелу з написом "Дніпро" на в'їзді в місто

На в'їзді в Дніпро, на Слобожанському проспекті, можуть демонтувати стелу з написом "Дніпро". Інформацію про це Суспільному підтвердив начальник управління інфраструктури Дніпровської районної військової адміністрації Олексій Невеселий.

За його словами, стела наразі в аварійному стані. Питання має бути розглянуте на засіданні виконкому міськради Дніпра, адже стела є власністю громади Дніпра, хоча вона перебуває на території Слобожанської громади.

"Бетонна споруда в аварійному стані. Металевий каркас — теж. Вона була встановлена ще за радянських часів", — каже він.

За словами художника Дніпра Сергія Білого, наразі стела-вказівник перебуває у занедбаному стані. Її орієнтовний вік – понад 50 років.

"Ця стела потребує ремонту. Раніше там був напис Дніпропетровськ, зараз – Дніпро. Як тимчасове рішення, на півроку-рік, це було непогано, але роки йдуть, і там мало б бути щось інше, гарне", — сказав він.

Проєкту нової вказівної стели наразі немає, є лише творчі ідеї, розповів Сергій Білий. Ескізи, які ширяться соцмережами, скоріше за все не будуть втілені в життя, наголосив він.

Дату демонтажу також невідома, втім навряд чи це станеться найближчими днями, сказав художник. Проводитимуть демонтажні роботи коштом приватного інвестора.

"Якщо якийсь інвестор скаже, що готовий витратити мільйони на нову стелу, я б не рекомендував йому цього робити. Хай краще допоможе військовим, а це почекає", — сказав Сергій.

Раніше на сайті міської ради Дніпра оприлюднили проєкт рішення про дозвіл на демонтаж стели.

Автор — Андрій Незнаєнко.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро