Нагадати суспільству про українських військовополонених. У Дніпрі провели легкоатлетичний забіг "За свободу"

Доповнено

У Дніпрі провели легкоатлетичний забіг "За свободу". За словами організаторів, таким чином мали на меті нагадати суспільству про українських військовополонених, які третій рік поспіль перебувають у неволі, а також про безвісти зниклих військових.

У Дніпрі провели легкоатлетичний забіг "За свободу", 4 травня 2024 року. Суспільне Дніпро

У заході взяли участь близько 200 людей, зокрема родичі полонених, повідомляють кореспонденти Суспільного. Бігли дистанцію 3 кілометри.

На забіг родичі полонених прийшли з плакатами та прапорами бригад.

Валентина, учасниця акції. Суспільне Дніпро

Валентина — учасниця акції. У полоні в неї — син й онук. Потрапили в березні 2022 на Донеччині. Жінка приїхала на забіг з Великоолександрівки.

Дистанцію пройшла пішки, але каже, що це не важливо.

"Дуже важко чекати, але в полоні в 150 разів, а може, й в тисячу тяжче їм. Не обов'язково бігти, обов’язкова присутність: щоб ми бачили, що люди підтримують і не забувають про наших хлопців", — сказала Валентина.

Під час реєстрації робили донат від 100 гривень. Кошти підуть на потреби військових, зокрема автівки.

У Дніпрі провели легкоатлетичний забіг "За свободу". Суспільне Дніпро

До забігу долучилися дистанційно в Києві, Львові, Рівному, Одесі, Запоріжжі, Івано-Франківська, а також в інших країнах, каже співорганізатор Ігор Поляков. Для цього учасникам достатньо було самим роздрукувати стартові номери.

Ігор Поляков, співорганізатор. Суспільне Дніпро

"У нас вже сформований список запитів від військових. В основному, це автомобілі. Тому що автівки на фронті — просто розхідник. Ми також будемо купувати дрони", — сказав він.

Організатори розглядають можливість провести акцію ще раз.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро