У Дніпрі знайшли собаку, яка добу просиділа у зруйнованій квартирі: історії жителів пошкодженої ракетою п`ятиповерхівки

На наступний день після ракетного удару в Дніпрі з пошкодженої п`ятиповерхівки винесли собаку на прізвисько Пуля. Вона понад добу просиділа у понівеченій оселі без їжі та води.

Власниця собаки Олена розповіла Суспільному: одразу після атаки квартира була вся в диму, тож знайти тварину не могли.

"Вона завжди боялася гучних звуків, вибухів. Ми приходили ввечері, нас не пустили взагалі. Зранку прийшли: пустили чоловіка та зятя пошукати її. І знайшли", — говорить жінка.

Олена забрала свою собаку, яка добу просиділа у зруйнованій квартирі без їжі та води. Суспільне Дніпро

Їхня квартира на останньому, п’ятому поверсі, зруйнована. Там немає стелі та декількох стін. Донька Олени Поліна каже: під час вибуху її батьки, брат та бабуся була вдома, всі залишилися живі. В сусідній квартирі під завалами загинула жінка.

"Я вже у дворі побачила матір. У неї було все обличчя в крові. Бачили, як рятувальники виносять бабусю, бо її діставали з-під плит, її затисло. Її врятувало, схоже, бильце ліжка досить високе, воно плиту зупинило і її просто заблокувало. У неї синці, забої, але нічого серйозного", — сказала Поліна.

Оселя побита й у мешканця будинку Валерія. Він з дружиною та доньками – переселенці з Маріуполя. Каже: під час удару вся родина ще спала. Від вибитого скла дітей врятувала шафа.

Валерій з дружиною та доньками вибігали на вулицю. Суспільне Дніпро

"Ми вибігли, хотіли перейти у метро, але вхід основний виявився заблокований. Побігли в обхід, і тут ще два "прильоти", — розповів він.

Після ракетної атаки у будинку спалахнула пожежа. Валерій разом зі своєю кішкою Манькою живе на останньому поверсі, дах над його квартирою повністю згорів. А після гасіння пожежі його оселю на додаток залило водою.

Над квартирою Валерія немає даху, оселю залило водою, коли гасили пожежу. Суспільне Дніпро

"Тут все горіло. Вікно було вибите, ледь встиг його викинути. Горіла клейонка і чайник електричний. Маньку я вже не бачив, потім нас сюди не пускали. Вона забилася під диван. Не знаю, як вона звідти вилізла, вся мокра", — сказав чоловік.

Суспільне Дніпро

За попередньою інформацією міськради, внаслідок російської атаки 19 квітня по Дніпру вщент знищено 10 квартир. Наразі у будинку відсутнє газо та електропостачання, а у двох зруйнованих під'їздах немає й води. Відновленням комунікацій займуться після огляду пошкоджень спецкомісією.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро