Збитків на понад 129 тисяч гривень. У Дніпрі незаконно спиляли 25 дерев

Доповнено
Вирубані дерева на вулиці Кротова у Дніпрі. Фото: Державна екологічна інспекція України

У Дніпрі 19 березня на вулиці Кротова незаконно спиляли більше ніж 20 дерев.

Про це мовиться на сайті державної екологічної інспекції.

За даними інспекції, на зупинці "Шинний завод" повністю спиляли 25 дерев. Це завдало шкоди на більше ніж 129 тисяч гривень.

"Під час обстеження зазначеної ділянки, встановлено факт порушення вимог природоохоронного законодавства України, а саме: незаконне видалення дерев, механічним способом, до ступеня припинення росту загальною кількістю 25 одиниць", — мовиться у повідомленні.

За вказаним фактом інспекція направила матеріали до поліції для притягнення порушників до відповідальності.

Кореспонденти Суспільного побували на місці вирубки: подекуди лежить викорчуване коріння та шматки стовбурів дерев. Місцеві жителі кажуть: свідками спилювання дерев не були.

Фото: Суспільне Дніпро

"Часто з собакою гуляю, і не бачила, що спиляли. Вони були зовсім старі, такі, що на голову падали. Я думаю, що нові посадять. Ялинки ж залишили", — сказала дніпрянка Інна.

Фото: Суспільне Дніпро

Продавчиня Любов у магазині неподалік каже: до вирубки дерев ставиться негативно.

"Суботники в нас тут проходили, підсаджували, якщо пропадали деревця. Все ж таки якийсь захист є від цього дерева. Ось йдеш пішки, деревце – і тінь, і постояти можна. Не знаю, хто таке зробив", — говорить вона.

Фото: Суспільне Дніпро

"Я не знаю, коли їх спилювали. Я бачив коли вони вже лежати спиляні. Якісь машини їх збирали, приїжджали трактори, машини... А потім на наступну зміну вийшов – вже й коріння викорчували", — розповів водій маршрутки Руслан.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро