"Я від неї заряджаюсь, як тролейбус від контактної мережі". Історія кохання водія та водійки дніпровських тролейбусів

Анастасія Канівець та Олександр Орлов — водії міських тролейбусів у Дніпрі. Разом — з минулого року. Розповіли: працюють на різних маршрутах, але намагаються побачитись хоч на декілька хвилин.

Як помітили один одного та про що мріють закохані — у матеріалі Суспільного.

Олександр каже: працював спочатку кондуктором, а потім навчився на водія. Каже: це була дитяча мрія.

"У мене батько працює водієм тролейбуса, я, можна сказати, виріс в тролейбусі. Постійно з ним був, цікавився: "А це що? А покажи якісь кнопки може, дай посидіти за кермом". Уявляв, як перевозитиму пасажирів Що їздитиму по місту, як мені будуть казати "Дякую", що я їх доставив до місця призначення", — говорить чоловік. Та влітку 2023 року після чергової зміни чоловік побачив її. Анастасія якраз прийшла навчатися на водійку.

"Дивлюсь, дівчинка така цікава. Думаю, поговорю з нею, що вона, як вона взагалі сюди прийшла. Завжди було цікаво, чому саме дівчата сюди йдуть, особливо такі молоді і красиві... Сподобалася усмішкою, голосом, і я зрозумів, що без неї не можу. Я від неї заряджаюсь, як тролейбус від контактної мережі, вона посміхається, мені це подобається, — розповів Олександр.

Суспільне Дніпро

Анастасія за першою освітою медична сестра, три роки працювала у лікарні. Та одного дня вирішила кардинально змінити професію.

"Якось так прийшло до мене, що хочеться щось водити. Побачила тролейбус, і мені в голову: "А чого би не спробувати?". І сподобалося", — каже вона.

Суспільне Дніпро

Спочатку пара працювала у різні зміни та могли бачитись усього дві години на день.

"Я до неї приходив кататись, а потім вона до мене. Вона у салоні, я за кермом або навпаки: один одного не відволікаємо, бо це заборонено", — каже чоловік.

Та нещодавно закохані попросились працювати в однаковий час. Анастасія каже, з керівництвом порозумілись, бо таких пар, як вони, на роботі багато. Колеги жартома запитують про весілля.

"Разом приходимо на роботу, разом йдемо з роботи. Заходиш в депо і чуєш кожен день: "Коли вже з весілля". Кажемо, що скоро, в їдальні будемо святкувати. Тролейбус візьмемо, поїдемо кататись по місту", — розповіли Анастасія з Олександром.

Пара вже почала жити разом. Зараз готуються до першого важливого кроку — планують завести кота.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро