Колодій, Масниця, Сиропусний тиждень: науковиця з Дніпра про відмінність українських та російських традицій святкування

Тиждень перед Великим постом в Україні відзначають Колодія або Масницю. Цьогоріч він розпочався 11 березня і закінчиться 17-го. Про традиції святкування та відмінність українських обрядів від російських Суспільному розповіла наукова співробітниця Дніпропетровського національного історичного музею Наталія Лисовець.

Вона зазначає: для українців більш характерною назвою даного свята є Колодій, Масниця, Сиропусний тиждень або також Бабський тиждень. Оскільки це відповідає народній культурі і тим обрядам, які зберігалися в Україні ще до середини ХХ століття.

Не двобій, а гостинність

"Раніше, якщо ми говоримо про те, як відзначали Масницю в радянський період, то зрозуміло, що вона була дуже зросійщена в традиціях. Тому що цей міф про "єдиний народ", "братські народи". Нам масова культура втюхувала образ єдиноправильного російського варіанту святкування Масниці. Якщо ми подивимося на ті обряди, які є в українців і в росіян, то побачимо колосальну різницю", — говорить науковиця.

За її словами, у росіян на Масницю проводили гру "стінка на стінку" — двобій між громадами. Українські традиції не передбачають такої жорстокості, вони більше пов`язані з гостинністю.

Поштова марка до святкування Масниці. Фото: особистий архів Наталії Лисовець

"Це свято пов’язане з зустрічанням весни, збільшенням дня, і відповідно Колодій у нас представляє таке божество язичницьке, яке набирає свою певну силу. У "бабський" понеділок жінки збиралися на "народження" Колодія. Зазвичай у підготовленій для цього хаті проводили символічні обряди: брали поліно, пеленали його, співали йому пісні. При частувалися різноманітними сирними наїдками — млинцями чи варениками з сиром", — розповіла Наталія Лисовець.

Далі, каже науковиця, жінки брали цю колодку і йшли з нею по селу — заходили до неодружених дівчат та хлопців.

Український варіант Дня Святого Валентина

"Етнографи трактують це свято як український варіант Дня Святого Валентина. З вівторка до неділі неодружені могли знайти собі пару. Якщо дівчина вподобала хлопця, то вона робила йому дівочу колодку, яка відрізнялася від бабського Колодія тим, що виготовлялася з атласу, прикрашалася стрічками", — говорить співробітниця музею.

Нині, каже Наталія, відбувається активне відродження саме українського варіанту святкування Масниці. Люди активно цікавляться, якими були традиції, зокрема і щодо фольклору. Намагаються відтворювати їх. Це стосується і пісень, і наїдків. Наприклад, поширюється рецепт налисників з сиром, які запікаються у духовій шафі. Це типова "колодійська" страва, яку знали практично на всіх теренах України.

Автор Андрій Незнаєнко

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро