Жительку Кривого Рогу засудили до 15 років за ґратами за корегування ударів по техніці та розташуванню підрозділів ЗСУ

Жительку Кривого Рогу засудили до 15 років за ґратами за корегування ударів РФ по техніці та розташуванню ЗСУ. Фото: Прокуратура Дніпропетровщини

Жительку Кривого Рогу визнали винною у державній зраді та поширенні інформації про розташування Збройних сил України в умовах воєнного стану (частина 2 статті 111Державна зрада, частина 3 статті 114-2Несанкціоноване поширення інформації про направлення, переміщення зброї, озброєння та бойових припасів в Україну, рух, переміщення або розміщення Збройних Сил України чи інших утворених відповідно до законів України військових формувань, вчинене в умовах воєнного або надзвичайного стану Кримінального кодексу України). Їй призначено покарання у вигляді 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Про це йдеться на сайті прокуратури Дніпропетровщини.

Прокурори у суді довели, що засуджена – жителька Кривого Рогу, наприкінці квітня 2023 року через проросійські переконання погодилась на співпрацю з ФСБ РФ.

На виконання завдань вона об’їжджала вулиці міста та робила приховану зйомку розташування особового складу українських військовослужбовців і техніки.

У своїх звітах агентка надсилала скріншоти із геолокацією зазначених позицій та детально описувала логістичні маршрути переміщення техніки, позначивши лініями напрямки руху. Також вона фіксувала та передавала інформацію щодо результатів обстрілів. Жінка використовувала анонімний акаунт в месенджері з подальшим видаленням переписки.

Крім цього, засуджена "зливала" вказану інформацію адміністратору одного з проросійських Телеграм-каналів за грошову винагороду  – 100 доларів.

До набрання вироку законної сили вона перебуватиме під вартою.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро