"Найбільше він хоче борщу": дружина звільненого з полону оборонця "Азовсталі" з Кривого Рогу Антона Косінова

27-річний Антон Косінов з Кривого Рогу повернувся з російського полону. Його та ще 99 військовослужбовців обміняли 8 лютого. Росіяни утримували чоловіка понад півтора року. Він жодного разу не бачився із донечкою Софійкою, бо потрапив у полон, коли дружина була на третьому місяці вагітності.

Що розповіла про чоловіка дружина Ірина, як відреагували на новину про його звільнення рідні, про самопочуття бійця та чого хоче найбільше — у матеріалі Суспільного.

Антон вступив до лав Нацгвардії у Кривому Розі у 2020 році, розповіла Ірина Косінова. З початку повномасштабного вторгнення РФ він обороняв "Азовсталь", звідки й потрапив у полон. Увесь цей час жінка не знала, де саме утримують її чоловіка та що з ним.

"Було тяжко, я якраз тоді при надії. Він зателефонував, сказав, що вони виходять у почесний полон. Два-три місяці і мають обміняти. Сказав, щоб ми трималися заради нього, як він тримається заради нас", — розповіла Ірина.

Антон Косінов жодного разу не бачив свою доньку Софійку, вона його — лише на фотографіях. Фото надано Іриною Косіновою

Перебуваючи на "Азовсталі", чоловік дізнався, що у нього буде донька. Маленька Софійка увесь час, поки її тато був в полоні, "знайомилася" з ним по фото: гладила та цілувала їх.

"Я до останнього не вірила, коли написали, що він набере. Не вірили, поки сама не почула, не побачила. Доньк побачила його в телефоні, сказала "тато". Бабуся поруч була, усі плакати почали...", — говорить дружина звільненого полоненого.

Ірина каже: чоловік схуднув, має травму коліна, контузії, болить спина.

"Як повернеться додому — відгодуємо. Все буде добре. Вдома печінковий торт, відбивні, але найбільше він хоче борщу", — говорить дружина.

Вона додає: Антон хоче ще сина, відпочити, і потім повернутися до своїх побратимів на фронт.

З російського полону до України під час обміну 8 лютого повернулися 15 військових з Дніпропетровщини. Більшість з Криворізького району та один – з Нікопольщини.

Авторка Наталія Качуровська

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро