"Друге Різдво в полоні". У Дніпрі рідні військовополонених вийшли на акцію біля залізничного вокзалу

У Дніпрі рідні військових, які захищали Маріуполь, вийшли на акцію "Друге Різдво в полоні. Не мовчи! Полон — вбиває". Цього разу зібралися біля залізничного вокзалу, передає кореспондент Суспільного з місця події.

Перед центральним входом до вокзалу учасники акції поставили ялинки, прикрашені кульками з надписами повернути їхніх рідних з полону. Такі ж заклики й на плакатах. Таким чином хотіли привернути увагу суспільства, аби воно не забувало про полонених і приєдналося до боротьби за їхнє звільнення.

Надписи на ялинкових кулях. Фото: Суспільне Дніпро

"Ми зробили іграшки на ялинках в свято, щоб також кожна родина могла написати від себе побажання на сьогоднішній день і свята для людей, бо, на жаль, на сьогодні йде війна досі і люди вже забули про це, вони святкують, вони ставлять ялинки. Це дуже засмучує нас, чиї рідні перебувають в полоні і "на нулі", – каже дружина військовополоненого прикордонника Роксана Лещенко.

Дружина військовополоненого Роксана Лещенко. Фото: Суспільне Дніпро

Акція на підтримку військовополонених. Фото: Суспільне Дніпро

"Наші рідні перебувають у полоні, їх катують постійно. Ми хочемо нагадати суспільству, що війна продовжується", — сказала співорганізаторка акції Наталія Коломенська.

Учасники акції зустрічають друге Різдво без своїх рідних. Фото: Суспільне Дніпро

"Ми вже втомилися другий рік зустрічати Різдво, Новий рік, святкувати їхні Дні народжень без них. Нам дуже важко. Ми розуміємо, що їм там важко, але нам, як матерям і жінкам ще важче. Поверніть наших дітей, наших чоловіків, взагалі всіх людей з полону додому", — говорить мати військовополоненого Наталя Кузьменко.

Мати військовополоненого Наталя Кузьменко. Фото: Суспільне Дніпро

Автор Андрій Незнаєнко

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро