На Дніпропетровщині зафіксували випадки захворювання на сказ серед домашніх та диких тварин: в яких населених пунктах

Тварина хвора на сказ. Зацівська сільська рада

Станом на 1 грудня у населених пунктах Дніпропетровщини виявлені декілька випадків сказу серед домашніх та диких тварин.

Про це йдеться на сайті Головного управління Держпродспоживслужби області.

Серед собак випадки зафіксовані у Синельниківському районі. Там, за даними Держпродспоживслужби області, зараження зафіксовані у селах Підгаврилівка, Андріївка, Манвелівка, Максимівка, Коломийці.

Сказ серед котів зафіксували у Синельниківському районі. Це населені пункти Дерезуватка, Іванівка Межівська, Новохорошевське, села Тихе, Миколаївка, Тернове, Богинівка, Васильківка та Межова. Також випадок зафіксували у селі Красноіванівка Кам’янського району.

Окрім цього, випадки захворювання фіксували у диких тварин. Серед лисиць зараження фіксували у місті Тернівка Павлоградського району, селищі Гвардійське Новомосковського району, села Зайцеве на Синельниківщині. Також випадки фіксували біля траси Е 105 Новомосковського району та міста Нікополь.

Що відомо про захворюваність на сказ на Дніпропетровщині

На Дніпропетровщині втричі зросла захворюваність на сказ серед тварин. З січня зафіксували більш ніж 30 випадків хвороби, вакцинували понад три тисячі людей.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро