У Дніпрі для дітей переселенців, військових та людей з інвалідністю проводять акцію "Шкільний портфелик": як долучитися

. Суспільне Дніпро

У Дніпрі проводять акцію "Шкільний портфелик". Благодійний фонд "Карітас Донецьк" збирає канцтовари для дітей людей з інвалідністю, переселенців, військових.

Одна з викладачок фонду Анастасія Коваленко розповіла Суспільному: за понад тиждень зібрали 150 шкільних наборів. До акції, каже, долучаються завдяки повідомленням у соціальних мережах, інколи хтось особисто привозить необхідні речі.

"Під час війни батькам важливо і важко зібрати дитину до школи. Наша головна мета — допомогти їм в цьому. Для збору нам потрібні рюкзаки, зошити, ручки, олівці, ножиці, фарби, пензлики, фломастери, альбоми для малювання", — сказала соціальна педагогиня.

Шкільні набори збирають у благодійному фонді "Карітас Донецьк". Суспільне Дніпро

Портфелик отримає шестирічна Аліна. Цього року вона разом з родиною переїхала до Дніпра з Мирнограда Донецької області. У її матері вади слуху, тому дівчинка знає мову жестів. Каже: подобаються заняття з творчості.

"Ми робили розкопки динозаврів. І я знайшла свого динозавра. Він хвостом відбиває ворогів. Ми ще брали і ліпили йому будинок із кінетичного піску", — розповіла відвідувачка фонду.

Директор фонду Василь Пантелюк зазначає: допомагати можна не лише шкільним приладдям, а й одягом та іншими необхідними речами.

"Багато є потребуючих дітей у цей час війни, яка проходить в Україні. Шкільні комплекти отримають діти до 17 років, які проходять освітню підготовку у Благодійному фонді "Карітас Донецьк", — сказав він.

Збір триватиме до першого вересня. Охочі долучитися можуть зв'язатися з волонтерами через сайт.

Авторка — Алла Бережна

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро