У міськраді Дніпра розглянули заяву депутата Риженка про ймовірність рейдерського захоплення лікарні: що вирішили

. Мерія міста Дніпро, Україна, 3 березня 2022 року. Фото: Getty Images

На сесії міської ради Дніпра 21 червня розглянули заяву депутата Сергія Риженка про ймовірність рейдерського захоплення лікарні, якою він керує. Про це з місця подій повідомляють кореспонденти Суспільного.

Депутат міської ради Дніпра Сергій Риженко напередодні сесії записав відеозвернення, у якому сказав, що існує загроза рейдерського захоплення медзакладу, яким він керує. Щодо цього міський голова Борис Філатов під час сесії запропонував депутатам підтримати його звернення до правоохоронців.

"Хочу звернутись до правоохоронних органів, щодо порушення кримінальної справи внаслідок спроби рейдерського захоплення землі лікарні Мечникова і самої лікарні Мечникова у цілому", – зазначив Філатов.

Що заявляє керівник лікарні Сергій Риженко

Депутат Сергій Риженко каже, що до лікарні, приїздили невідомі та робили заміри, поліцію не викликали, бо громадський порядок ці люди не порушували, тож він нікуди не звертався.

"На території ходять люди заміряють та на карту наносять якісь об'єкти, а потім приїжджають люди із відеокамерами та люди з фотоапаратами фотографують місцевість і також її наносять на мапу, а потім виходять принижуючі фільми про лікарню Мечникова на бот-сайтах, починаєш думати, що це не випадково. І я дуже радий, що було порушено питання по рейдерству", – зазначив Сергій Риженко.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро